450PX1MEFC6.3X11
RubyconRubycon
450PX1MEFC6.3X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450PX1MEFC6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450PX1MEFC6.3X11.pdf2.450PX1MEFC6.3X11.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450PX1MEFC6.3X11
Part Number 450PX1MEFC6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 804375 pcs Datový list 1.450PX1MEFC6.3X11.pdf2.450PX1MEFC6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 22.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1375
450PX1MEFC63X11
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1µF Aplikace General Purpose