450PX10MEFC10X20
RubyconRubycon
450PX10MEFC10X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450PX10MEFC10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450PX10MEFC10X20.pdf2.450PX10MEFC10X20.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450PX10MEFC10X20
Part Number 450PX10MEFC10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 218072 pcs Datový list 1.450PX10MEFC10X20.pdf2.450PX10MEFC10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 55.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1751
450PX10MEFC10X20-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose