450MXH150MEFCSN22X35
RubyconRubycon
450MXH150MEFCSN22X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450MXH150MEFCSN22X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.450MXH150MEFCSN22X35.pdf2.450MXH150MEFCSN22X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450MXH150MEFCSN22X35
Part Number 450MXH150MEFCSN22X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60334 pcs Datový list 1.450MXH150MEFCSN22X35.pdf2.450MXH150MEFCSN22X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXH Ripple Current @ Low Frequency 1.13A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.582A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-1987
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose