450MXH150M25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450MXH150M25X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
Datasheety: 1.450MXH150M25X25.pdf2.450MXH150M25X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450MXH150M25X25
Part Number 450MXH150M25X25 Výrobce Rubycon
Popis SNAP TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38665 pcs Datový list 1.450MXH150M25X25.pdf2.450MXH150M25X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série MXH hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 150µF Aplikace General Purpose