400LLE6.8MEFC10X16
RubyconRubycon
400LLE6.8MEFC10X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400LLE6.8MEFC10X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400LLE6.8MEFC10X16.pdf2.400LLE6.8MEFC10X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400LLE6.8MEFC10X16
Part Number 400LLE6.8MEFC10X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 224672 pcs Datový list 1.400LLE6.8MEFC10X16.pdf2.400LLE6.8MEFC10X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série LLE Ripple Current @ Low Frequency 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 161mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C kapacitní 6.8µF