400LLE3R3MEFC8X11.5
RubyconRubycon
400LLE3R3MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400LLE3R3MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400LLE3R3MEFC8X11.5.pdf2.400LLE3R3MEFC8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400LLE3R3MEFC8X11.5
Part Number 400LLE3R3MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 539511 pcs Datový list 1.400LLE3R3MEFC8X11.5.pdf2.400LLE3R3MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série LLE hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1333
400LLE3R3MEFC8X11.5-ND
400LLE3R3MEFC8X11R5
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
kapacitní 3.3µF Aplikace General Purpose