400LLE1.8MEFCTA8X9
RubyconRubycon
400LLE1.8MEFCTA8X9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400LLE1.8MEFCTA8X9
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400LLE1.8MEFCTA8X9.pdf2.400LLE1.8MEFCTA8X9.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400LLE1.8MEFCTA8X9
Part Number 400LLE1.8MEFCTA8X9 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 398961 pcs Datový list 1.400LLE1.8MEFCTA8X9.pdf2.400LLE1.8MEFCTA8X9.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série LLE Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1.8µF Aplikace General Purpose