400LLE1.5MEFCTA8X9
RubyconRubycon
400LLE1.5MEFCTA8X9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400LLE1.5MEFCTA8X9
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.400LLE1.5MEFCTA8X9.pdf2.400LLE1.5MEFCTA8X9.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400LLE1.5MEFCTA8X9
Part Number 400LLE1.5MEFCTA8X9 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 431173 pcs Datový list 1.400LLE1.5MEFCTA8X9.pdf2.400LLE1.5MEFCTA8X9.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série LLE Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 60mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1.5µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 1.5µF