400CXW56MEFC18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400CXW56MEFC18X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu PENCIL CAP
Datasheety: 1.400CXW56MEFC18X20.pdf2.400CXW56MEFC18X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400CXW56MEFC18X20
Part Number 400CXW56MEFC18X20 Výrobce Rubycon
Popis PENCIL CAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65191 pcs Datový list 1.400CXW56MEFC18X20.pdf2.400CXW56MEFC18X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série CXW hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 56µF