400CXW22MEFR8X35
RubyconRubycon
400CXW22MEFR8X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 400CXW22MEFR8X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 400V T/H
Datasheety: 1.400CXW22MEFR8X35.pdf2.400CXW22MEFR8X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 400CXW22MEFR8X35
Part Number 400CXW22MEFR8X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 400V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 121769 pcs Datový list 1.400CXW22MEFR8X35.pdf2.400CXW22MEFR8X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série CXW Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 330mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3230
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose