35TWL33MEFC6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35TWL33MEFC6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35TWL33MEFC6.3X11.pdf2.35TWL33MEFC6.3X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35TWL33MEFC6.3X11
Part Number 35TWL33MEFC6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 825677 pcs Datový list 1.35TWL33MEFC6.3X11.pdf2.35TWL33MEFC6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TWL Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 180mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 33µF