35TWL22KEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35TWL22KEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.35TWL22KEFC5X11.pdf2.35TWL22KEFC5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35TWL22KEFC5X11
Part Number 35TWL22KEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 837352 pcs Datový list 1.35TWL22KEFC5X11.pdf2.35TWL22KEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±10%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série TWL Ripple Current @ Low Frequency 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 142.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose