35TKV68M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35TKV68M6.3X8
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35TKV68M6.3X8.pdf2.35TKV68M6.3X8.pdf3.35TKV68M6.3X8.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35TKV68M6.3X8
Part Number 35TKV68M6.3X8 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 68UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 167456 pcs Datový list 1.35TKV68M6.3X8.pdf2.35TKV68M6.3X8.pdf3.35TKV68M6.3X8.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TKV Ripple Current @ Low Frequency 264mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 600mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Original-Reel®
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-4136-6
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 160 mohm @ 100kHz Detailní popis 68µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace Automotive