35TKV100M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35TKV100M6.3X8
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35TKV100M6.3X8.pdf2.35TKV100M6.3X8.pdf3.35TKV100M6.3X8.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
900 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35TKV100M6.3X8
Part Number 35TKV100M6.3X8 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TKV Ripple Current @ Low Frequency 264mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 600mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 160 mohm @ 100kHz
Detailní popis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF