35PFV150M8X10.5
RubyconRubycon
35PFV150M8X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35PFV150M8X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP POLY HYB 150UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35PFV150M8X10.5.pdf2.35PFV150M8X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35PFV150M8X10.5
Part Number 35PFV150M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP POLY HYB 150UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 98801 pcs Datový list 1.35PFV150M8X10.5.pdf2.35PFV150M8X10.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Typ Hybrid
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série PFV
Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.6A @ 100kHz