25PX4700MEFCGC16X25
RubyconRubycon
25PX4700MEFCGC16X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25PX4700MEFCGC16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25PX4700MEFCGC16X25.pdf2.25PX4700MEFCGC16X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25PX4700MEFCGC16X25
Part Number 25PX4700MEFCGC16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70270 pcs Datový list 1.25PX4700MEFCGC16X25.pdf2.25PX4700MEFCGC16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 1.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.07A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 4700µF