25PX330MEFC8X11.5
RubyconRubycon
25PX330MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25PX330MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.25PX330MEFC8X11.5.pdf2.25PX330MEFC8X11.5.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25PX330MEFC8X11.5
Part Number 25PX330MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 570129 pcs Datový list 1.25PX330MEFC8X11.5.pdf2.25PX330MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-1225
25PX330MEFC8X115
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF