200SGV10M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200SGV10M8X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD
Datasheety: 1.200SGV10M8X10.5.pdf2.200SGV10M8X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200SGV10M8X10.5
Part Number 200SGV10M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 303479 pcs Datový list 1.200SGV10M8X10.5.pdf2.200SGV10M8X10.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série SGV Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 150mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-4142-2
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Výška - Sedící (Max) 0.421" (10.70mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10µF Aplikace Automotive