200RX306.8M8X16
RubyconRubycon
200RX306.8M8X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200RX306.8M8X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: 1.200RX306.8M8X16.pdf2.200RX306.8M8X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200RX306.8M8X16
Part Number 200RX306.8M8X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 289391 pcs Datový list 1.200RX306.8M8X16.pdf2.200RX306.8M8X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série RX30 Ripple Current @ Low Frequency 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 180mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2211
Provozní teplota -25°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 6.8µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitní 6.8µF Aplikace Automotive