180KXF330MEFCSN25X20
RubyconRubycon
180KXF330MEFCSN25X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 180KXF330MEFCSN25X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Datasheety: 1.180KXF330MEFCSN25X20.pdf2.180KXF330MEFCSN25X20.pdf
  • Zpráva
Specifikace 180KXF330MEFCSN25X20
Part Number 180KXF330MEFCSN25X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38584 pcs Datový list 1.180KXF330MEFCSN25X20.pdf2.180KXF330MEFCSN25X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 180V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série KXF Ripple Current @ Low Frequency 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.725A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF