180KXF270MEFCSN22X20
RubyconRubycon
180KXF270MEFCSN22X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 180KXF270MEFCSN22X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 180V SNAP
Datasheety: 1.180KXF270MEFCSN22X20.pdf2.180KXF270MEFCSN22X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 180KXF270MEFCSN22X20
Part Number 180KXF270MEFCSN22X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 180V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50920 pcs Datový list 1.180KXF270MEFCSN22X20.pdf2.180KXF270MEFCSN22X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 180V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série KXF Ripple Current @ Low Frequency 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.425A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 270µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
180BCF6R
180BCF6R
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Na skladě: 153 pcs
Stažení: 180BCF6R.pdf
RFQ
180KXF560MEFC30X20
180KXF560MEFC30X20
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Na skladě: 8322 pcs
Stažení: 180KXF560MEFC30X20.pdf
RFQ
180FM
180FM
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CRTRDGE 180A 690VAC/500VDC
Na skladě: 442 pcs
Stažení: 180FM.pdf
180KXF390MEFCSN25X20
180KXF390MEFCSN25X20
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
Na skladě: 39069 pcs
Stažení: 180KXF390MEFCSN25X20.pdf
180FEE
180FEE
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CARTRIDGE 180A 450VDC RECT