16ZLG680MEFCTA8X20
Přehled produktu
Part Number: 16ZLG680MEFCTA8X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16ZLG680MEFCTA8X20.pdf2.16ZLG680MEFCTA8X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16ZLG680MEFCTA8X20
Part Number 16ZLG680MEFCTA8X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 279757 pcs Datový list 1.16ZLG680MEFCTA8X20.pdf2.16ZLG680MEFCTA8X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLG Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.6A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 20 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose