16ZLG56MEFCTA5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16ZLG56MEFCTA5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16ZLG56MEFCTA5X11.pdf2.16ZLG56MEFCTA5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16ZLG56MEFCTA5X11
Part Number 16ZLG56MEFCTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 957261 pcs Datový list 1.16ZLG56MEFCTA5X11.pdf2.16ZLG56MEFCTA5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série ZLG Ripple Current @ Low Frequency 109.35mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 405mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 150 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 56µF Aplikace General Purpose