16ZL1200MEFCT810X23
RubyconRubycon
16ZL1200MEFCT810X23 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16ZL1200MEFCT810X23
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16ZL1200MEFCT810X23.pdf2.16ZL1200MEFCT810X23.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16ZL1200MEFCT810X23
Part Number 16ZL1200MEFCT810X23 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 243525 pcs Datový list 1.16ZL1200MEFCT810X23.pdf2.16ZL1200MEFCT810X23.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.15A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 22 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1200µF Aplikace General Purpose