16ZL1000MEFCT810X20
RubyconRubycon
16ZL1000MEFCT810X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16ZL1000MEFCT810X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16ZL1000MEFCT810X20.pdf2.16ZL1000MEFCT810X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16ZL1000MEFCT810X20
Part Number 16ZL1000MEFCT810X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 245294 pcs Datový list 1.16ZL1000MEFCT810X20.pdf2.16ZL1000MEFCT810X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.092A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.82A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 23 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose