16TPV1000M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16TPV1000M10X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.16TPV1000M10X10.5.pdf2.16TPV1000M10X10.5.pdf3.16TPV1000M10X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16TPV1000M10X10.5
Part Number 16TPV1000M10X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série TPV Ripple Current @ Low Frequency 714mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.19A @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-4121-2
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 60 mOhm @ 100kHz Detailní popis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace Automotive