16TLV470M8X10.5
RubyconRubycon
16TLV470M8X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16TLV470M8X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.16TLV470M8X10.5.pdf2.16TLV470M8X10.5.pdf3.16TLV470M8X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16TLV470M8X10.5
Part Number 16TLV470M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série TLV Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 600mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2089-2
16TLV470M8X10.5-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 160 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF