16MH7100MEFCTZ6.3X7
RubyconRubycon
16MH7100MEFCTZ6.3X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16MH7100MEFCTZ6.3X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf2.16MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16MH7100MEFCTZ6.3X7
Part Number 16MH7100MEFCTZ6.3X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1244387 pcs Datový list 1.16MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf2.16MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série MH7 Ripple Current @ Low Frequency 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 109.2mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF