16MH547MEFCTZ6.3X5
RubyconRubycon
16MH547MEFCTZ6.3X5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16MH547MEFCTZ6.3X5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16MH547MEFCTZ6.3X5.pdf2.16MH547MEFCTZ6.3X5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16MH547MEFCTZ6.3X5
Part Number 16MH547MEFCTZ6.3X5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1271374 pcs Datový list 1.16MH547MEFCTZ6.3X5.pdf2.16MH547MEFCTZ6.3X5.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série MH5 Ripple Current @ Low Frequency 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 84mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 47µF