10YXG1000MEFC8X20
RubyconRubycon
10YXG1000MEFC8X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10YXG1000MEFC8X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10YXG1000MEFC8X20.pdf2.10YXG1000MEFC8X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10YXG1000MEFC8X20
Part Number 10YXG1000MEFC8X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 367395 pcs Datový list 1.10YXG1000MEFC8X20.pdf2.10YXG1000MEFC8X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.05A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 69 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose