10YXG10000MEFC16X40
RubyconRubycon
10YXG10000MEFC16X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10YXG10000MEFC16X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10YXG10000MEFC16X40.pdf2.10YXG10000MEFC16X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10YXG10000MEFC16X40
Part Number 10YXG10000MEFC16X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77927 pcs Datový list 1.10YXG10000MEFC16X40.pdf2.10YXG10000MEFC16X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 2.856A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.08A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1060
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks
Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 13 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitní 10000µF