100ZL100MEFC10X23
RubyconRubycon
100ZL100MEFC10X23 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100ZL100MEFC10X23
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100ZL100MEFC10X23.pdf2.100ZL100MEFC10X23.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100ZL100MEFC10X23
Part Number 100ZL100MEFC10X23 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 229667 pcs Datový list 1.100ZL100MEFC10X23.pdf2.100ZL100MEFC10X23.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 100ZL100MEFC10X23-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 120 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose