100YXM4.7MEFCTA5X11
RubyconRubycon
100YXM4.7MEFCTA5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100YXM4.7MEFCTA5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100YXM4.7MEFCTA5X11.pdf2.100YXM4.7MEFCTA5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100YXM4.7MEFCTA5X11
Part Number 100YXM4.7MEFCTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1054690 pcs Datový list 1.100YXM4.7MEFCTA5X11.pdf2.100YXM4.7MEFCTA5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXM Ripple Current @ Low Frequency 29.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 70mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 4.7µF