100YXF47MEFCT810X16
RubyconRubycon
100YXF47MEFCT810X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100YXF47MEFCT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100YXF47MEFCT810X16.pdf2.100YXF47MEFCT810X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100YXF47MEFCT810X16
Part Number 100YXF47MEFCT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 294796 pcs Datový list 1.100YXF47MEFCT810X16.pdf2.100YXF47MEFCT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série YXF Ripple Current @ Low Frequency 203mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 290mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 310 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapacitní 47µF Aplikace General Purpose