100YXF4.7MEFC5X11
RubyconRubycon
100YXF4.7MEFC5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100YXF4.7MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100YXF4.7MEFC5X11.pdf2.100YXF4.7MEFC5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100YXF4.7MEFC5X11
Part Number 100YXF4.7MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1171111 pcs Datový list 1.100YXF4.7MEFC5X11.pdf2.100YXF4.7MEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXF Ripple Current @ Low Frequency 27.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 65mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 100YXF4.7MEFC5X11-ND
100YXF4R7MEFC5X11
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 2.5 Ohms
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 4.7µF