100MXG820MEFCSN22X25
RubyconRubycon
100MXG820MEFCSN22X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100MXG820MEFCSN22X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Datasheety: 1.100MXG820MEFCSN22X25.pdf2.100MXG820MEFCSN22X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100MXG820MEFCSN22X25
Part Number 100MXG820MEFCSN22X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 73103 pcs Datový list 1.100MXG820MEFCSN22X25.pdf2.100MXG820MEFCSN22X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.518A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 100MXG820MEFCSN22X25-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 820µF Aplikace General Purpose