100MXG5600MEFC35X45
Přehled produktu
Part Number: 100MXG5600MEFC35X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP
Datasheety: 1.100MXG5600MEFC35X45.pdf2.100MXG5600MEFC35X45.pdf
  • Zpráva
Specifikace 100MXG5600MEFC35X45
Part Number 100MXG5600MEFC35X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11193 pcs Datový list 1.100MXG5600MEFC35X45.pdf2.100MXG5600MEFC35X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 4.05A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.6575A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 5600µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 5600µF