RAC40-05DB
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-05DB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAC40-05DB
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu 40W AC/DC CONV A 3KV
Datasheety: RAC40-05DB.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2 pcs
  • Zpráva
Specifikace RAC40-05DB
Part Number RAC40-05DB Výrobce RECOM Power
Popis 40W AC/DC CONV A 3KV Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1103 pcs Datový list RAC40-05DB.pdf
Hmotnost 0.618 lb (280.32g) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -5V
Napětí - Výstup 1 5V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 3.50" L x 2.50" W x 1.06" H (89.0mm x 63.5mm x 27.0mm)
Série POWERLINE RAC40-B Příkon (W) 40W
Paket / krabice 7-DIP Module, 5 Leads Ostatní jména 20000853
RAC4005DB
Provozní teplota -40°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Regulace zatížení ±1%
nařízení linka ±0.5% Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce OCP, OTP, SCP Účinnost 81%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 4A, 4A 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 4A, 4A
schválení CE Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RAC40-05SA-E-ST
RAC40-05SA-E-ST
Výrobci: RECOM Power
Popis: AC/DC CONVERTER 5V 40W
Na skladě: 4927 pcs
Stažení: RAC40-05SA-E-ST.pdf
RFQ
RAC40-05DB-ST
RAC40-05DB-ST
Výrobci: RECOM Power
Popis: AC/DC CONVERTER 5V -5V 40W