RAC40-05DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-05DA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAC40-05DA
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 40W +/-5V OUT DL T/H
Datasheety: RAC40-05DA.pdf
  • Zpráva
Specifikace RAC40-05DA
Part Number RAC40-05DA Výrobce RECOM Power
Popis CONV AC/DC 40W +/-5V OUT DL T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5169 pcs Datový list RAC40-05DA.pdf
Hmotnost 0.618 lb (280.32g) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -5V
Napětí - Výstup 1 5V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
Série POWERLINE RAC40-A Příkon (W) 40W
Paket / krabice 7-DIP Module, 5 Leads Ostatní jména 20000716
RAC4005DA
Provozní teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Regulace zatížení ±1% nařízení linka ±0.5%
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, OTP, SCP
Účinnost 80% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 4A, 4A 90 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 4A, 4A schválení CE, cULus
Aplikace Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RAC40-0515TA-ST
RAC40-0515TA-ST
Výrobci: RECOM Power
Popis: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Na skladě: 5436 pcs
Stažení: RAC40-0515TA-ST.pdf
RFQ
RAC40-05DA-E-ST
RAC40-05DA-E-ST
Výrobci: RECOM Power
Popis: AC/DC CONVERTER +/-5V 40W
Na skladě: 3969 pcs
Stažení: RAC40-05DA-E-ST.pdf
RFQ
RAC40-0515TB
RAC40-0515TB
Popis: 40W AC/DC CONV A 3KV