QH05BZ600
Power IntegrationsPower Integrations
QH05BZ600 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: QH05BZ600
Výrobce / značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 5A TO263AB
Datasheety: QH05BZ600.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Zpráva
Specifikace QH05BZ600
Part Number QH05BZ600 Výrobce Power Integrations
Popis DIODE GEN PURP 600V 5A TO263AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67995 pcs Datový list QH05BZ600.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 3.1V @ 5A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Dodavatel zařízení Package TO-263AB Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Qspeed™ Reverse Time Recovery (TRR) 10ns
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatní jména 596-1611-2
QH05BZ600-ND
Provozní teplota - spojení 150°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Standard Detailní popis Diode Standard 600V 5A Surface Mount TO-263AB
Proud - zpìtný únikový @ Vr 250µA @ 600V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 5A
Kapacitní @ Vr, F 17pF @ 10V, 1MHz
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
QH03BZ600
QH03BZ600
Výrobci: Power Integrations
Popis: DIODE GEN PURP 600V 3A TO263AB
Na skladě: 67633 pcs
Stažení: QH03BZ600.pdf
RFQ
QH03-12
QH03-12
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER 300V 1.25W
Na skladě: 4499 pcs
Stažení: QH03-12.pdf
RFQ
QH02-5
QH02-5
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER 200V 1.25W
Stažení: QH02-5.pdf
QH05TZ600
QH05TZ600
Výrobci: Power Integrations
Popis: DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
Stažení: QH05TZ600.pdf
Popis: DC DC CONVERTER 500V 1.25W