QH03BZ600
Power IntegrationsPower Integrations
QH03BZ600 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: QH03BZ600
Výrobce / značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 3A TO263AB
Datasheety: QH03BZ600.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace QH03BZ600
Part Number QH03BZ600 Výrobce Power Integrations
Popis DIODE GEN PURP 600V 3A TO263AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67633 pcs Datový list QH03BZ600.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 3V @ 3A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Dodavatel zařízení Package TO-263AB Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Qspeed™ Reverse Time Recovery (TRR) 9.8ns
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Provozní teplota - spojení 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Detailní popis Diode Standard 600V 3A Surface Mount TO-263AB Proud - zpìtný únikový @ Vr 250µA @ 600V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 3A Kapacitní @ Vr, F 11pF @ 10V, 1MHz
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
QH015-5
QH015-5
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER 150V 1.25W
Na skladě: 5433 pcs
Stažení: QH015-5.pdf
RFQ
QH04CT-12
QH04CT-12
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-200V 1.25W
Na skladě: 4193 pcs
Stažení: QH04CT-12.pdf
RFQ
QH01-5
QH01-5
Popis: DC DC CONVERTER 100V 1.25W
Stažení: QH01-5.pdf
QH02-5
QH02-5
Stažení: QH02-5.pdf
QH08TZ600
QH08TZ600
Výrobci: Power Integrations
Popis: DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
Stažení: QH08TZ600.pdf
Popis: DC DC CONVERTER 500V 1.25W