LXA10T600
Power IntegrationsPower Integrations
LXA10T600 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LXA10T600
Výrobce / značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 10A TO220AC
Datasheety: LXA10T600.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LXA10T600
Part Number LXA10T600 Výrobce Power Integrations
Popis DIODE GEN PURP 600V 10A TO220AC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68490 pcs Datový list LXA10T600.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 3V @ 10A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Dodavatel zařízení Package TO-220AC Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Qspeed™ Reverse Time Recovery (TRR) 23ns
Obal Tube Paket / krabice TO-220-2
Ostatní jména 596-1373-5 Provozní teplota - spojení 150°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Standard Detailní popis Diode Standard 600V 10A Through Hole TO-220AC
Proud - zpìtný únikový @ Vr 250µA @ 600V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 10A