LXA08T600C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LXA08T600C
Výrobce / značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO220
Datasheety: LXA08T600C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
550 pcs
  • Zpráva
Specifikace LXA08T600C
Part Number LXA08T600C Výrobce Power Integrations
Popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60807 pcs Datový list LXA08T600C.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 2.96V @ 4A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Dodavatel zařízení Package TO-220AB Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Qspeed™ Reverse Time Recovery (TRR) 18.5ns
Obal Tube Paket / krabice TO-220-3
Ostatní jména 596-1370-5 Provozní teplota - spojení 150°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Schottky Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 600V 4A Through Hole TO-220-3 Proud - zpìtný únikový @ Vr 250µA @ 600V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 4A