MAZ21600AG
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAZ21600AG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAZ21600AG
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu DIODE ZENER 16V 1W DO41
Datasheety: MAZ21600AG.pdf
  • Zpráva
Specifikace MAZ21600AG
Part Number MAZ21600AG Výrobce Panasonic Electronic Components
Popis DIODE ZENER 16V 1W DO41 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5542 pcs Datový list MAZ21600AG.pdf
Napětí - Izolace 12 Ohm Napětí - Rozdělení DO-41
Série - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Power - Max 1W Polarizace DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatní jména MAZ21600AGTR Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce MAZ21600AG Impedance (Max) (ZZT) 16V
Rozšířený popis Zener Diode 1W ±6% Through Hole DO-41 ESR (Equivalent Resistance Series) ±6%
Konfigurace dioda 5µA @ 11V Popis DIODE ZENER 16V 1W DO41
Proud - zpìtný únikový @ Vr 1V @ 200mA