MAZ21200AG
PanasonicPanasonic
MAZ21200AG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAZ21200AG
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu DIODE ZENER 12V 1W DO41
Datasheety: MAZ21200AG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MAZ21200AG
Part Number MAZ21200AG Výrobce Panasonic
Popis DIODE ZENER 12V 1W DO41 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 163843 pcs Datový list MAZ21200AG.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 12V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 200mA
Tolerance ±5% Dodavatel zařízení Package DO41-A1
Série - Power - Max 1W
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatní jména MAZ21200AGCT Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance (Max) (ZZT) 8 Ohms
Detailní popis Zener Diode 12V 1W ±5% Through Hole DO41-A1 Proud - zpìtný únikový @ Vr 5µA @ 8V