EEE-FP0J152AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP0J152AP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEE-FP0J152AP
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Datasheety: 1.EEE-FP0J152AP.pdf2.EEE-FP0J152AP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEE-FP0J152AP
Part Number EEE-FP0J152AP Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 219811 pcs Datový list 1.EEE-FP0J152AP.pdf2.EEE-FP0J152AP.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série FP Ripple Current @ Low Frequency 892.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.19A @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména EEEFP0J152AP
PCE4431TR
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 60 mOhm @ 100kHz Detailní popis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 60 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1500µF Aplikace Automotive