EEE-FP0J101AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP0J101AP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEE-FP0J101AP
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Datasheety: 1.EEE-FP0J101AP.pdf2.EEE-FP0J101AP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEE-FP0J101AP
Part Number EEE-FP0J101AP Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 277708 pcs Datový list 1.EEE-FP0J101AP.pdf2.EEE-FP0J101AP.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série FP Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 300mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména PCE4513CT
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 260 mOhm @ 100kHz Detailní popis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 260 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace Automotive