6THC150M
PanasonicPanasonic
6THC150M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6THC150M
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Datasheety: 1.6THC150M.pdf2.6THC150M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6THC150M
Part Number 6THC150M Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102029 pcs Datový list 1.6THC150M.pdf2.6THC150M.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série POSCAP™ TH hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Ostatní jména PCE5139TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 5 (48 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Výrobce Size Code D2
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Funkce General Purpose
ESR (Equivalent Resistance Series) 40 mOhm @ 100kHz Detailní popis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
kapacitní 150µF