6THB220ML
PanasonicPanasonic
6THB220ML Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6THB220ML
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Datasheety: 1.6THB220ML.pdf2.6THB220ML.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6THB220ML
Part Number 6THB220ML Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 73963 pcs Datový list 1.6THB220ML.pdf2.6THB220ML.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série POSCAP™ TH hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Ostatní jména PCE5098DKR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 5 (48 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Výrobce Size Code D3L
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.114" (2.90mm)
Funkce General Purpose ESR (Equivalent Resistance Series) 40 mOhm
Detailní popis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm kapacitní 220µF