WHB470FET
OhmiteOhmite
WHB470FET Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WHB470FET
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 470 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: WHB470FET.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WHB470FET
Part Number WHB470FET Výrobce Ohmite
Popis RES 470 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 129192 pcs Datový list WHB470FET.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Série WH Režim panel 470 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)